آشنایی اجمالی با پیش دبستان و دبستان غیردولتی نجمه(س )

پیش دبستان و دبستان غیردولتی نجمه با ماموریت رشد و شکوفایی استعداد های دانش آموزان، تقویت کرامت انسانی و نوع دوستی، تقویت تفکر و تعاون و مشارکت دانش آموزان، همکاران و اولیا در جهت سیاست کلی یاری رساندن ، رشد دادن و پیوند دادن از سال 1391 شروع به فعالیت نموده است .

با توجه به پیشرفت علوم و تغییر در روش های آموزشی، آموزشگاه از ابتدای تاسیس مجهز به سیستم هوشمند بوده است و آموزش دانش آموزان با کمک تجهیزات هوشمند( آموزش دانش آموزان با نرم افزارهای کامپیوتری و استفاده از کیت و قلم هوشمند) و در سطح بالایی اجرا می شده است.

در این آموزشگاه کلیه امکانات روز آموزشی شامل ابزار آزمایشگاهی، تجهیزات کمک آموزشی شامل کیت کامل ریاضی و علوم ، کیت کامل آموزش پیش دبستانی، کلاس های درس با استانداردهای آموزشی و فضای تفریحی مناسب نوآموزان طراحی گردیده است .

آموزشگاه نجمه افتخار دارد با بهره گیری از توان عوامل اجرایی، آموزگاران و مربیان با تجربه در عرصه تعلیم و تربیت با تدوین و ترسیم برنامه های کوتاه مدت و بلند مدت و الهام از دستاوردهای نوین آموزشی و پرورشی زمینه رشد و تعالی فرزندان ایران اسلامی را فراهم نماید.

دوره تحصیلی دبستان:

در دوره دبستان پذیرش دانش آموزان در صورت وجود ظرفیت با مشاوره حضوری انجام می پذیرد . دبستان نجمه با فراهم نمودن امکانات و تجهیزات مناسب و بهره گیری از معلمین برجسته ناحیه در پایه های اول تا ششم فعالیت می نماید . در این دوره علاوه بر 25 ساعت آموزش رسمی دروس مورد نظر آموزش و پرورش ، زبان انگلیسی، کامپیوتر و ژیمناستیک در برنامه هفتگی دانش آموزان قرار دارد.

دوره تحصیلی پیش دبستانی :

دوره پیش دبستانی با بهره گیری از امکانات و تجهیزات مناسب و با همراهی مربیان متخصص و مجرب فعالیت می نماید. در این دوره علاوه بر آموزش های رسمی دروس کامپیوتر ، ژیمناستیک، خلاقیت و مهارت های زندگی ارائه می شود. جهت آموزش بهتر نوآموزان کامل ترین ابزار کمک آموزشی مختص دوره پیش دبستانی تهیه شده و در جریان آموزش به صورت عملی مورد استفاده قرار می گیرد.